VIDEO: Migranti dostávají ve Švédsku byty zadarmo, říká Kateřina Janouchová, dcera slavného fyzika

VIDEO: Migranti dostávají ve Švédsku byty zadarmo, říká Kateřina Janouchová, dcera slavného fyzika
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: migranti
10 / 01 / 2017, 12:00

Dcera fyzika a zakladatele Nadace Charty 77 Františka Janoucha, Kateřina Janouchová, říká v rozhovoru pro DVTV, že Švédsko přestává masovou imigraci zvládat.

Spisovatelka žijící dlouhou dobu ve Švédsku, v rozhovoru uvedla, že Švédsko nezvládá imigraci proto, že uprchlíků je už zkrátka ,,moc".

S masovou imigrací jsou spojené především negativní jevy, jako je zvýšení kriminality, útoky proti policistům a několik desítek no-go zón, kde řádí kriminální gangy složené převážně z migrantů. Není prý ničím neobvyklým, že mnoho policistů končí ve službě, protože má strach o svůj život. Čím dál více Švédů si pořizuje zbraně, aby se mohlo bránit.

nepřehlédněte: "Švédsko už není bezpečná země," říká švédský novinář. Na vině jsou přistěhovalci

Situace je podle Janouchové již tak vážná, že Švédsko ztratilo nad imigrací kontrolu. Janouchová dále řekla, že uprchlíci ve své většině zneužívají sociální systém a dostávají mimo jiné byty zadarmo. I třicetiletí migranti záměrně snižují svůj věk a dělají ze sebe děti, aby se jim dostalo ještě lepší sociální pomoci. To podle Janouchové dělá až 70% všech uprchlíků mířících do Švédska.

Multikulturalismus podle spisovatelky ztroskotal vlivem masové migrace, i když jej před několika lety podporovala jako obohacující prvek švédské společnosti. Vlivem masové imigrace pak mnoho Švédů uvažuje o přestěhování do jiné země, protože se již necítí v té své bezpečně, dodala Janouchová.

 

psali jsme:

Ve Švédsku roste počet no-go zón, policie údajně ztratila kontrolu nad bezpečnostní situací

Švédsko: 70% nezletilých běženců lže o svém věku

 

Zdroj: video.aktualne.cz

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace