Video: Mladá žena brutálně napadena v berlínském metru. Policie hledá svědky útoku

Video: Mladá žena brutálně napadena v berlínském metru. Policie hledá svědky útoku
Autor fotografie: Screenshot Youtube / Quelle: Bild
09 / 12 / 2016, 07:30

K brutálnímu útoku party výrostků v berlínském metru došlo už 27. října a německá policie hledá svědky incidentu.

Video pochází ze stanice metra v berlínské čtvrti Neukölln, některými označované za čistokrevné přistěhovalecké ghetto, píše server ParlamentniListy.cz a podotýká, že zřejmě kvůli jeho šíření Facebook ve čtvrtek v podvečer zablokoval profil hnutí Islám v ČR nechceme. 

Záběr z bezpečnostní kamery ukazuje 26 letou ženu, která spořádaně schází po schodech na nástupiště, když se na ni zezadu vyřítí mladý muž a kopem mířeným do oblasti zad ji skopne ze schodů. Žena letí několik metrů hlavou napřed, než si pod schody bolestivě natluče. Parta výrostků na ni ze schodů cosi pokřikuje, jeden z nich zkušeným pohybem sbírá ze země, co při pádu vytratila.

Video na YouTube zveřejnila 7.12. reportérka N24 Antje Lorenz, i další média, například DerTagesspiegel nebo berlinonline.de. Původně nemělo být video zveřejněno a společnost BVG, která provozuje kamerový systém, odmítla, že k jeho úniku na veřejnost došlo vinou jejích zaměstnanců. Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.