VIDEO: Mladý Polák byl ubodán za to, že hodil do obchodu s kebabem petardu

VIDEO: Mladý Polák byl ubodán za to, že hodil do obchodu s kebabem petardu
Autor: Flickr.com|Popisek: útok nožem
03 / 01 / 2017, 09:00

Novoroční oslavy v polském městě Ełk skončily tragicky pro jedenadvacetiletého mladíka. Ten měl hodit petardu do obchodu s kebabem, což ruzzuřilo čtyři Araby, kteří jej ubodali k smrti. List Gazeta Wyborcza však upozorňuje na fakt, že Polák chtěl v restauraci předtím ukradnout dvě láhve a že pachatelem vraždy byl Tunisan.

Podle místní policie má jít o dva Alžířany, Tunisana a Maročana. O incidentu informovala polská televize TVP Info. Podle listu Gazeta Wyborcza již polská policie obvinila z vraždy šestadvacetiletého Tunisana.

Událost pobouřila obyvatele Ełku, kteří v odplatě za smrt mladíka vybili okna obchodu. Neklidnou čtvrť musela uzavřít policie a její těžkooděnci. Lidí se před obchodem shromáždilo asi 200 či 300 a někteří z nich házeli na policii láhve či petardy. 28 lidí bylo v souvislostmi s výtržnostmi zadrženo.

Podle televize TVP Info měl mladík o Silvestru hodit do obchodu petardu. Následně vyšli čtyři muži z obchodu a mělo dojít k rvačce. Ta posléze skončila ubodáním Poláka.

 

Zdroj: tvp.info,youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace