VIDEO: Motorkář ,,přelstil" smrt. Z neovladatelného stroje skočil na auto jedoucí před ním

VIDEO: Motorkář ,,přelstil&quote; smrt. Z neovladatelného stroje skočil na auto jedoucí před ním
Autor: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: motorkář
11 / 05 / 2017, 09:00

Neuvěřitelné štěstí měl motorkář na jedné portugalské dálnici.

Na videu je vidět, že se ve velké rychlosti ,,rozseká" motorka o svodidla. Muž, který ji řídil, však vyvázl zcela nezraněn. V kritický okamžik srážky svého neovladatelného stroje s autem totiž skočil na auto jedoucí před ním.

Využil toho, že zadní sklo auta bylo po této nehodě rozbité, aby se mu ,,lépe drželo". Video bylo pořízeno kamarádem motorkáře, který jel za ním a posléze gesty upozornil řidiče auta, že veze ,,nechtěný náklad". Ten proto přibrzdil, aby se motorkáři pokud možno nic nestalo.

psali jsme:

související: Další zbytečná smrt motorkáře v pražském tunelu Mrázovka

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace