Video: "Muslimové nejsou zločinci!"

Video: &quote;Muslimové nejsou zločinci!&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot
09 / 12 / 2015, 11:45

Syrští rebelové zveřejnili video podobné těm, kterými se "chlubí" IS...jenom je trochu jiné

Syrská povstalecká skupina zveřejnila na YouTube video pod názvem "Muslimové nejsou zločinci." Informaci zveřejnil server theblaze.com. Reagují tak po svém na projev kandidáta na amerického prezidenta Donalda Trumpa, který odsoudila většina politiků na celém světě.

Klip začíná podobně jako známá videa islámského státu, ale konec je trochu jiný...Ve videu zazní: "Nejsme stoupenci zabíjení, poprav a teroru. Naše náboženství je spravedlivé a islám je koruna nad našimi hlavami. Naší zásadou je konat dobré skutky" a v závěrečné scéně jsou zajatci umístěni zpět do vězení. (Zdroj: vocativ.com)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace