VIDEO: Muslimové neoprávněně proměnili budovu v mešitu. Policie je musela násilím vynést

VIDEO: Muslimové neoprávněně proměnili budovu v mešitu. Policie je musela násilím vynést
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-ND 2.0)|Popisek: policejní zatýkání
27 / 03 / 2017, 10:00

Policejní vystěhování muslimů z ilegálně obývaných prostor se neobešlo bez problémů.

Muslimská komunita ve francouzském městě Clichy neoprávněně zabrali budovu, kterou následně proměnili v mešitu. Policie, která v budově zasahovala a chtěli ji vyklidit, narazila na ,,pasivní odpor" muslimů.

Ti nechtěli za žádnou cenu prostory opustit, a tak je policie musela doslova vynést ven. Při zásahu bylo zraněno několik policistů, jeden muslim byl zatčen za to, že napadl policistu.

Potom, co byli muslimové vystěhováni, začali se ,,na protest" modlit na ulici. 

 

psali jsme:

Policejní razie v mešitě ve Švýcarsku. Místní imám podněcoval k násilí a verboval džihádisty

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace