VIDEO: Muslimové odhalují pravou tvář: V jejich škole učí děti zabíjet ,,nevěřící" a homosexuály

VIDEO: Muslimové odhalují pravou tvář: V jejich škole učí děti zabíjet ,,nevěřící&quote; a homosexuály
Autor: flickr.com|Popisek: muslimská škola
13 / 03 / 2017, 10:00

V britské muslimské škole se dějí šokující praktiky.

Učitelka v britské muslimské škole zaníceně vysvětluje žákům, co udělat nejprve s muslimem ,který ,,odpadne" od víry. Zabít ho, řekne učitelka jasně. Tomu, kdo nepřijme víru, ten by měl být také zabit, což učitelka ještě jednou zdůrazní.

Dětem potom vysvětluje, jaký trest následuje za nevěru, což je kamenování. Homosexuálové by podle učitelky měli být shozeni ,,z nejvyššího místa" nebo ukamenováni, tak jak to dělá například Islámský stát. Podívejte se na celé šokující video, které ukazuje jaké praktiky se dějí v britských muslimských školách.

psali jsme:

VIDEO: Teď nás budete poslouchat! Muslimové ovládli britské město. Vyhnali původní obyvatelé na předměstí

VIDEO: Všichni muslimové shoří v pekle! Křičeli pouliční křesťanští kazatelé v anglickém Bristolu

Zdroj: newschicken.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace