VIDEO: Muslimský gang migrantů rozbíjel výlohu obchodu v britském Bradfordu. Chtěl napadnout muže, který se tam schoval

VIDEO: Muslimský gang migrantů rozbíjel výlohu obchodu v britském Bradfordu. Chtěl napadnout muže, který se tam schoval
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: rozbitá výloha
23 / 02 / 2017, 08:00

Gang muslimských migrantů, který se sjel do britského Bradfordu řádil před výlohou obchodu.

Na videu v britském Bradfordu je zachycen gang složený z muslimských migrantů, který z blíže neurčeného důvodu pronásleduje muže, který se běží schovat do obchodu. Jeho pronásledovatelé se za ním chtějí dostat za každou cenu, proto se snaží kladivem rozbít výlohu obchodu.

Mezitím další člen gangu nejspíš také kladivem rozbije okénko jednoho ze zaparkovaných aut a pak ,,jako by nic" odchází pryč.

 

psali jsme:

Švédská no-go krize na pokračování: Tři policisté byli zraněni skupinou třiceti násilníků

 

Zdroj: newschicken.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.