Video: Na palubě luxusního vlaku od designéra vozu Ferrari Enzo

Video: Na palubě luxusního vlaku od designéra vozu Ferrari Enzo
Autor fotografie: East Japan Railway Company|Popisek: Luxusní vlak
13 / 05 / 2017, 09:30

Říká vám něco jméno Ken Kiyoyuki Okuyama? Mělo by, navrhl legendární vozy Ferrari Enzo a 599 GTB, ale také třeba Mitsubishi Colt CZC.

V každém případě, nyní tento designér navrhl velmi luxusní  vlaky pro cestování na celém Japonsku. Vstupenky na futuristickou jízdu začínají na ceně 2 220 £, a stejně jako limitované edice jeho vozů jsou všechny vyprodány po dobu jednoho roku.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.