VIDEO: Na ruské univerzitě se střílí: Na místě mrtví a zranění, zoufalí studenti prchají pryč okny

VIDEO: Na ruské univerzitě se střílí: Na místě mrtví a zranění, zoufalí studenti prchají pryč okny
Autor fotografie: redakce
20 / 09 / 2021, 09:30

Neznámý pachatel spustil střelbu na ruské Permské státní univerzitě, oznámila agentura TASS. Na místě jsou podle nejnovějších zpráv mrtví a zranění, v panice se někteří studenti snažili dostat z místa činu oknem ven, někteří se před útočníkem zavřeli v posluchárnách.

Podle dostupných informací zastřelil útočník, 18letý Timur Běkmansurov v univerzitním areálu 6 lidí, 28 utrpělo zranění různého stupně. Útočníka měla postřelit policie, protože se odmítl vzdát. Běkmansurov utrpěl těžká zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice, kde následně zemřel, podle některých informací je však v kritickém stavu. Útočník měl být sám studentem Permské státní univerzity, jeho motiv zatím není známý.

 

 

Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: TASS

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace