VIDEO: NASA vydává své tajemství. Zpřístupňuje na YouTube svůj unikátní výzkumný videoarchiv

VIDEO: NASA vydává své tajemství. Zpřístupňuje na YouTube svůj unikátní výzkumný videoarchiv
Popisek: NASA
26 / 07 / 2017, 12:30

NASA se rozhodla zájemcům částečně zpřístupnit svůj výzkumný archiv videí.

Armstrongovo letecké výzkumné středisko NASA strávilo poslední měsíc nahráním stovek unikátních videí na YouTube, které dávají unikátní ,,vhled" do světa aeronautiky, výzkumných letů a inovací.

Zatím bylo na komunitní kanál YouTube nahráno 300 videí z celkem 500 plánovaných. Ukazují například ,,sestavování" dílů letounu D-558 Skystreak v roce 1947 na barevných záběrech či vzlet špionážního letounu SR-71 Blackbird či mnohé další raritní záběry včetně kontrolovaných pádů pokusných letadel.

psali jsme:

NASA zverejnila prvé zábery z okolia Jupiteru

VIDEO: NASA představila dlouho očekávané vozidlo Mars 2020

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace