VIDEO: Násilí mužů na ženách je úžasné požehnání. Ukážu vám, jak má muž ženu správně bít, šokovala muslimka

VIDEO: Násilí mužů na ženách je úžasné požehnání. Ukážu vám, jak má muž ženu správně bít, šokovala muslimka
Autor: flickr.com|Popisek: muslimka
15 / 04 / 2017, 10:00

Na muslimské konferenci v Sydney zazněly pozoruhodné názory.

Na muslimské konferenci ,,zaujaly" dvě muslimky - Reem Allouchová a Atika Latifiová, z nichž Allouchová je dokonce učitelkou. Obě ženy jsou z radikálního muslimského hnutí Hizb ut-Tahrir.

Ta na instruktážním videu ukazuje, jak je správné ženu podle Koránu uhodit. Lafitiová na videu prohlásí, že násilí mužů na ženách je ,,úžasné požehnání". Žena pak vytáhne z pouzdra několikacentimetrovou tyčku a Allouchová ji pak za smíchu obovu žen lehce udeří do ruky.

Allouchová pak na videu řekne, že manžel by neměl bít svou ženu například zato, že neuvaří večeři. Podle ní by měly být ženy bity jen v případě, pokud je cílem násilí dosáhnout ,,klidu a pohody". Allouchová pak dodává, že muž má plné právo ženu bít, protože je hlavou rodiny. Pokud se muž skutečně dopustí na své násilí, nemělo by podle učitelky být ,,příliš kruté" ani bolestivé. Manžel ve chvíli, kdy ženu bije, vystupuje jako zástupce Alláha, uzavřela ,,lekci" Allouchová.

 

psali jsme:

Pravá tvář českého islámu? Domácí násilí a mnohoženství. Bude i to součástí výuky na školách?

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace