Video: Následky ostreľovania Aleppa ozbrojencami.

Video: Následky ostreľovania Aleppa ozbrojencami.
Autor fotografie: Screenshot/Youtube
29 / 04 / 2016, 17:30

Ruská internetová televízia RT, priniesla zábery na ktorých sú vidieť následky ostreľovania mesta Aleppa. Teroristi zaútočili pomocou mínometov a raketometov, zomrelo najmenej 14 ľudí a minimálne 50 bolo zranených.

V záberoch je vidieť zničených mnoho obytných domov a taktiež aj nemocnica v kresťanskej štvrti Midan.
Sýrska domobrana v meste Aleppa informovala server RIA Novosti, že letectvo v následnom protiútoku zničilo raketové komplexy, prezývane ,,Džchannam'' a taktiež zničilo aj ich obsluhu. Domobrana taktiež informuje že od pondelka teroristi na Aleppo vystrelili viacej ako 1 000 rakiet a mínometných nábojov.

VIDEO: 

VIDEO z utorku 

zdroj: youtube.com, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace