Návštevu čínskeho prezidenta v Prahe komentuje čínska televízia

Návštevu čínskeho prezidenta v Prahe komentuje čínska televízia
Autor: Screenshot/Youtube
29 / 03 / 2016, 22:15

Čínska televízia komentovala návštevu prezidenta Ťin-pchinga v Českej republike.

Čínska televízia komentovala návštevu prezidenta Ťin-pchinga v Českej republike.

CCTV: ,,Česká republika je pre Čínu bránou vedúcou na európsky trh.''

Pre CCTV sa vyjadril aj poradca Miloša Zemana, Jan Kohútek:
,,Český premiér veľakrát zdôrazňoval, že v súvislosti zo strategickou zemepisnou polohou Českej republiky v strede Európy vytvoriť plnohodnotná infraštruktúra dôležitý uzol nielen pre činských investorov ale aj pre čínsku spoločnosť, ktorá tu chce zakotviť, logisticky,''

Kohútek taktiež zdôraznil, že, v rámci návštevy bude podpísaná celá rada zmlúv a ďalších dohod, ktoré majú zaistiť nie len rozšírenie obchodných vzťahov ale aj objem investícii.

VIDEO:

zdroj: sputniknews.com, Youtube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace