VIDEO: ,,Nechtěl jsem nikomu ublížit". Muslim hrozil zbraněmi na křesťanské konferenci

VIDEO: ,,Nechtěl jsem nikomu ublížit&quote;. Muslim hrozil zbraněmi na křesťanské konferenci
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: muslim
25 / 04 / 2017, 10:00

Kontroverzi vzbudil šestačtyřicetiletý muslim Ehab Jaberz Jižní Dakoty, který navštívil křesťanskou konferenci a tam demonstrativně hrozil zbraněmi.

Sám si tuto ,,show" natočil na mobilní telefon. Předtím nahrál vzkaz v autě a prohlásil, že ,,chci, abyste se opravdu báli", a ukázal svůj arzenál zbraní, který měl připraven.

Když si mužových zbraní na konferenci všiml člen ochranky, řekl Jaberovi, že zbraně tam nejsou povoleny a ať prostory opustí. Ten se však podle policie jen tomu zasmál. Jaber pak nahrál ,,omluvný" vzkaz, že ,,nechtěl nikomu ublížit."

psali jsme:

VIDEO: Muslimové odhalují pravou tvář: V jejich škole učí děti zabíjet ,,nevěřící" a homosexuály

 

Zdroj: newschicken.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace