Video: Nejlepší momenty z tankového biatlonu 2015

Video: Nejlepší momenty z tankového biatlonu 2015
Autor fotografie: "T-72B - TankBiathlon2013-27" by Vitaly V. Kuzmin - http://vitalykuzmin.net/?q=node/510. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Commons|Popisek: Ruský T-72
17 / 08 / 2015, 23:30

39 posádek z 17 zemí se účastnilo tankového biatlonu 2015 na trati Alabino u Moskvy.

Rusko vyhrálo ve všech 13 kategoriích a zůstává tak nesporným šampiónem dvoutýdenní soutěže, která skončila tuto neděli. Rusko vyhrálo pokaždé od založení soutěže v roce 2013. Letos se zúčastnilo sedmnáct zemí včetně Číny, Indie, Venezuely, Angoly a Nikaragui.

Na druhém místě se umístila Čína, třetí skončilo Srbsko.

Soutěže se nezúčastnil žádný západní tým,  Moskva oficiálně vyzvala Spojené státy v roce 2013.

Všechny týmy, které se účastní her používaly ruské tanky T-72B3, jedinou výjimkou byla Čína, která si přivezla vlastní tanky TYPE 96a.

Snímky ze soutěže

M-84 MBT

_MG_1609

_MG_1508

_MG_1578

Podívat se na ocelové obludy přišlo během dvou týdnů 250 000 diváků.

Zdroj: NBC News, RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.