VIDEO: Nejméně 16 mrtvých při srážce školního autobusu se zdrogovaným řidičem v Hondurasu

VIDEO: Nejméně 16 mrtvých při srážce školního autobusu se zdrogovaným řidičem v Hondurasu
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: autobus
06 / 02 / 2017, 14:00

Ve středoamerickém Hondurasu došlo v neděli k vážné dopravní nehodě, při níž přišlo o život šestnáct lidí, dalších 34 utrpělo zranění.

Na místě zemřelo čtrnáct lidí, další dva pak v nemocnici na následky svých zranění. Mezi oběťmi srážky byl i syn starosty města, které se nacházelo poblíž tragédie. V autobusu v momentě srážky jelo 60 cestujících.

Podle policie byl na vině zdrogovaný řidič nákladního vozu, který do školního autobusu mířícího po dálnici do hlavního města Hondurasu Tegucigalpy v prudké rychlosti narazil. Intoxikovaný řidič se těsně po srážce snažil z místa tragédie uprchnout, byl však policií, která právě dorazila, zadržen.

 

psali jsme:

VIDEO: Dramatické záběry: Pickup prudce naráží do autobusu před vyděšenými cestujícími

VIDEO: Řidič tramvaje usnul a způsobil smrt sedmi lidem

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.