VIDEO: ,,Nejozbrojenější" muž Ameriky. Jeho osobní arzenál vydal na celé muzeum

VIDEO: ,,Nejozbrojenější&quote; muž Ameriky. Jeho osobní arzenál vydal na celé muzeum
Popisek: zbraně
13 / 07 / 2017, 07:45

Američan Mel Bernstein alias ,,dračí muž" je zřejmě ,,nejozbrojenějším" člověkem na světě.

Bernstein vlastní federální licenci na zbraně třetí třídy, což mu umožňuje shromáždit prakticky neomezené množství zbraní.  

psali jsme: Samurajské meče, nože, sekery. I tyto zbraně nosí žáci do britských škol

V současné době vlastní přes 3 000 zbraní z různých období, které jsou plně funkční, a jež shromažďuje ve svém soukromém muzeu. Mezi nimi nechybí například pistole, odstřelovací pušky, ruční i protitankové granáty. K dispozici je v muzeu i vlastní střelnice.

V Bernsteinově úctyhodné sbírce nechybí ani tanky nebo třeba džíp. A zkrátka nepřijdou ani příznivci válečných uniforem od první světové války až po konflikt v Afghánistánu.

Bernsteinovi trvalo skoro 30 let, aby své zbraňové ,,impérium" vybudoval.

 

Zdroj: worldwarwings.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace