VIDEO: Sportovní skandál v USA: německým tenistkám zahráli nacistickou hymnu

VIDEO: Sportovní skandál v USA: německým tenistkám zahráli nacistickou hymnu
Autor: Flickr.com|Popisek: tenistka
12 / 02 / 2017, 18:30

Na utkání tenisového utkání družstev Fed Cup USA-Německo se stal skandál.

USA dnes hostily při utkání Fed Cupu družstvo Německa a úvodní ceremonii, kde se hrají národní hymny obou týmů, vůbec nezvládly. Šokovaným tenistkám totiž zahrály nacistickou hymnu, která začíná nechvalně známým ,,Německo nade vše". 

Organizátoři, respektive americká tenisová asociace se již německé výpravě za tento omyl omluvila. To však nezabránilo tomu, aby se některé německé tenistky po této ,,verzi" hymny rozplakaly. Tenistka Andrea Petkovicová prohlásila, že šlo ze strany USA o ,,ohavnost". Německá kapitánka Barba Rittnerová pak rozhořčeně prohlásila, že jde o neomluvitelný skandál.

 

související: 

VIDEO: Musím zničit Židy a muslimy, hřímal ,,neonacista-podivín" na vozítku Segway

 

Zdroj: independent.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace