VIDEO: Německý letoun Focke-Wulf Fw 190 havaroval na rušné kalifornské dálnici. Pilot odešel po svých

VIDEO: Německý letoun Focke-Wulf Fw 190 havaroval na rušné kalifornské dálnici. Pilot odešel po svých
24 / 10 / 2018, 08:15

Kuriózní nehoda se stala na dálnici v Agoura Hills v Kalifornii. Tam se zřítil letoun známý především z éry nacismu Focke-Wulf Fw 190. Pilot byl vyproštěn z vraku a údajně jako zázrakem vyvázl z nehody nezraněn, když měl odejít po svých.

Podle předběžného vyšetřování se zřejmě pokoušel přistát přímo na rušné kalifornské dálnici, ale neví se ještě proč. Jedno z křídel stroje mělo tvrdě narazit na betonovou bariéru, což způsobilo následné roztržení palivové nádrže a vzplanutí letounu.

                               

Štěstím bylo, že kromě pilota, zřejmě fanouška aviatiky, nikdo neutrpěl zranění a že se letadlo nezřítilo na nějaké z projíždějících aut.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace