VIDEO: Neonacistický voják bez milosti střílí uprchlíky. Krvavá videohra vzbudila poprask

VIDEO: Neonacistický voják bez milosti střílí uprchlíky. Krvavá videohra vzbudila poprask
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: uprchlíci
12 / 01 / 2017, 10:00

Na síti YouTube byla představena videohra nazvaná ,,Angry Goy".

Ta vzbudila oprávněné pobouření. Ve videohře jsou brutálně stříleni uprchlíci ,,všech pletí". Video je uvozeno větou ,,brány Evropy byly zničeny parazitickými levičáky. Černí zabijáci a sexuální násilníci procházejí volně těmito branami kdysi velkých národů. Existuje jen jedno řešení, konečné řešení".

Neonacistický voják se rozhodne ,,vykonat pomstu" poté, co se v televizi dozví, že šest milionů migrantů přišlo do Evropy.

Videohra je v podstatě jednoduchá. Chodí v ní neonacistický voják ulicemi a budovami a střílí všechny uprchlíky - od černochů po Araby a rozsévá smrt také v uprchlických centrech, kde jsou stříleni migranti. 

 

Zdroj: jpost.com, youtube.com

 

psali jsme: 

V Británii vzrostl počet protižidovských incidentů

Židé ze strachu před radikálním islámem a antisemitismem opouští Evropu

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.