VIDEO: Nepovedená operace? Lékař brutálně ztloukl zdravotní sestru přímo na operačním sále

VIDEO: Nepovedená operace? Lékař brutálně ztloukl zdravotní sestru přímo na operačním sále
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: lékař
23 / 05 / 2017, 09:00

Takový případ v Číně dlouho nepamatují.

Přímo na operační sále totiž surově zbil lékař zdravotní sestru, která operaci asistovala. Ta měla být navíc lékařovou přítelkyní.

Žena inkasovala několik ,,boxerských" úderů do obličeje, když ji lékař nařkl z toho, že porušila při operaci protokol. To však žena odmítla. Pak po ní lékař hodil operační rukavice, načež se ho žena pokusila praštit. Lékař se posléze stal na několik sekund úplně nepříčetným a zasypal ženu sérií úderů do obličeje. Až pak zastaví útočníka personál.

Podle vyjádření nemocnice však žena neutrpěla naštěstí vážná zranění. 

psali jsme:

související: Německá nemocnice najala bezpečnostní agenturu. Azylanti napadali zdravotní sestry

Zdroj: dailymail.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.