VIDEO: Černoch dostal strašný výprask od policisty. Kvůli špatnému přecházení

VIDEO: Černoch dostal strašný výprask od policisty. Kvůli špatnému přecházení
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: černoch
13 / 04 / 2017, 15:30

Velmi kontroverzní zákrok předvedl policista z amerického Sacramenta, který zpacifikoval černocha, který nešel po přechodu.

Zdálo se, že ti bude banální řešení přestupku. To se však zvrtlo v násilí. Muže, který nešel po přechodu, zahlédla právě projíždějící policejní hlídka. Po slovní konfrontaci mu policista vysvětlil jeho přestupek, s čímž muž nesouhlasil. Naopak policistovi řekl, že ,,pokud jsi opravdový muž, tak odhodíš zbraň a budeš se mnou bojovat jako opravdový muž". Sundal si vestu, což vyprovokovalo policistu k okamžitému zásahu. Povalil muže na zem a jako smyslu zbavený ho začal mlátit. Nakonec byla muži nasazena pouta a byl zatčen. Policie ho převezla do vězení, z něhož byl posléze propuštěn. Policistova přiměřenost zákroku se nyní vyšetřuje.

 

psali jsme:

V USA se protest po policejní střelbě zvrhl v násilí

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.