(VIDEO) Neúspešný útok Džihádistu, odpálil len sám seba

(VIDEO) Neúspešný útok Džihádistu, odpálil len sám seba
Autor: Screenshot/YouTube
19 / 02 / 2017, 07:00

Džihádista z Islamského štátu sa chcel odpáliť pri skupine sýrskych rebelov. Plánovaný útok mu však nevyšiel, odpálil len sám seba.

Video bolo natočené počas bojov o pevnosť Islamského štátu, mesto Rakka.  Atentátnik použil rozbušku pravdepodobne príliš skoro, takže nikomu neublížil, on však na to doplatil životom.

Zábery vznikli 14.2.2017, a odvtedy si ich pozreli desiatky tisíc ľudí. Na sociálnych sieťach si toto video vyslúžilo množstvo vtipných reakcií, ako napríklad: ''cvičenie robí majstra,'' alebo ''pravdepodobne potreboval viacej praxe.'' Informácie priniesol server DailyMail.com.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace