VIDEO: ,,Nevěřící jsou nejhorší ze všech stvoření". Šokující reportáž britských novinářů v islámské škole

VIDEO: ,,Nevěřící jsou nejhorší ze všech stvoření&quote;. Šokující reportáž britských novinářů v islámské škole
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: islámská škola
17 / 04 / 2017, 18:00

Šokující reportáž o praktikách, jež se dějí v birminghamské islámské škole, natočili britští žurnalisté.

Novinářský štáb se před dvěma lety rozhodl odhalit, jaké praktiky panují v islámské škole Darul Uloom v britském Birminghamu. Tajne se vpašovali do školy jako dobrovolníci a sledovali po několik měsíců, co se vlastně děje ve škole, která navenek hlásá lásku a toleranci.

Materiál, který natočili, je vskutku šokující. Imámové a učitelé zde hlásají nenávisti proti ,,nevěřícím", výuka probíhá v duchu nesnášenlivosti a náboženské výlučnosti islámu. Škola zahrnuje do svých ,,osnov" doslova otrokářské praktiky, které zahrnují nátlak, náboženské ,,vymývání" mozků i fyzické tresty při ,,špatné" recitaci Koránu.

V této islámské škole jsou také zesměšňována i ostatní náboženství (křesťanství a hinuismus) a je hlásána nenávist proti ,,nevěřícím", kteří jsou ,,nejhorší ze všech žijících stvoření".

 

psali jsme:

Americká základní škola vnucuje žákům islám, křesťanství a Bibli zakazuje

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.