Video: "Nezletilí imigranti bez doprovodu" terorizují francouzské město Rennes

Video: &quote;Nezletilí imigranti bez doprovodu&quote; terorizují francouzské město Rennes
Autor: Guytou35 pod licencí Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported|Popisek: Rennes
20 / 08 / 2016, 08:15

Podle úřadů se jedná o "nezletilé děti bez doprovodu", podle místních lidí se jedná o dospělé běžence, kteří zneužili toho, že nemají osobní doklady a vydávají se za nezletilé, aby jim byl přiznán status uprchlíka.

Podle obyvatel města tyto "děti" sexuálně obtěžují ženy, páchají loupeže, přepadávají, vyvolávají rvačky, podobné té na videu. Server informationliberation.com ironicky komentuje, zda toto jednání má být považováno za multikulturní obohacení a výhodu "rozmanitosti" a citují slova francouzského premiéra, která pronesl po teroristickém útoku v Nice, kdy uvedl, že je třeba "naučit se s ní žít ." 

Na videu z 11. srpna je zachycena rvačka mezi běženci a místní mládeží. Zdroj: breizh-info.com


"Nezletilé osoby bez doprovodu" se prý v Rennes staly problémem místní politiky i veřejné bezpečnosti, protože jsou spojovány s různými formami trestné činnosti. V centru města se pohybují skupiny o patnácti až dvaceti "dětech", které obtěžují ženy a dívky; místní údajně nemají pocit bezpečí a za několik měsíců se zvýšila kriminalita. Zdroj: breizh-info.comcauseur.fr

Místní občané uvádějí, že se situace stává nezvladatelnou. Policie je prý tímto jevem paralyzována, nemá dostatek kapacit, aby se se situací vyrovnala. "Migranti se toulají po ulicích bez dokladů a tvrdí, že jsou nezletilí," tvrdí jeden z místních a dodává "A protože jsou nezletilí, tak je policie okamžitě propustí. Velká část z nich není z Libye nebo Afgánistánu, jsou to Alžířané nebo Maročané. A nejsem si jistý, zda se vůbec jedná o uprchlíky." 

 

Foto: Guytou35//commons.wikimedia.org/wiki/File:Palais_du_commerce,_La_Poste_et_France_Telecom,_Rennes,_France.jpg

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace