Video: Noční můra každého pilota aneb nepovedené přistání na letadlové lodi

Video: Noční můra každého pilota aneb nepovedené přistání na letadlové lodi
Autor: YouTube|Popisek: Okamžik kdy letadlo zmizelo za palubou
11 / 07 / 2016, 16:00

Osm námořníků bylo zraněno na letadlové lodi USS Dwight D. Eisenhower během nepovedeného přistání stroje E-2C Hawkeye. Prasklo záchytné lano.

Video bylo natočeno kamerami letadlové lodi 18. března 2016 a zachycuje stroj E-2C Hawkeye během přistání na letové palubě USS Dwight D. Eisenhower. Lano sloužící k zachycení letadla během přistání prasklo, a E-2C zpomaluje a nadále pokračuje směrem ke konci dráhy, kde z letové paluby klesá k moři, ale zcela zázračně se pilotovi podařilo získat rychlost a výšku a drahý stroj tak nekončí ve vodě...

Podle serveru The Virginian Pilot se jednalo o lidskou chybu a nesprávně naprogramovaný ventil.

Zdroj: The Virginian Pilot

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace