Video: Noční tankování F-22 Raptor v boji proti ISIS

Video: Noční tankování F-22 Raptor v boji proti ISIS
Autor: YouTube|Popisek: F-22 proti ISIS
20 / 08 / 2016, 06:45

Fascinující záběry ukazují stroj páté generace US Air Force F-22 Raptor v poslední specifikaci, která je schopná nést 8 bomb GBU-39, každou o hmotnosti asi 129 kilogramů.

GBU-39 je precizně naváděná bomba schopná klouzavého letu až 110 kilometrů od místa odhozu.

GBU-39 Small Diameter Bomb

Tato neobvyklá výzbroj pro stroj, který byl původně plánován jako letadlo pro získání převahy ve vzduchu má ale i negativní důsledek, Raptory musí během svých misí tankovat za letu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace