VIDEO: Nože, tyče, mačety. Muslimové brutálně napadli Židy v Londýně

VIDEO: Nože, tyče, mačety. Muslimové brutálně napadli Židy v Londýně
Popisek: muslimové
29 / 06 / 2017, 10:00

Muslimský gang napadl minulý týden již poněkolikáté Židy v jejich největší čtvrti Stamford Hill v Londýně. Převážně mladiství muslimové zaútočili na Židy.

Vyzbrojeni noži, mačetami či baseballovými pálkami je napadli v největší londýnské židovské čtvrti Stamford Hill. Podle svědků se útoku zúčastnilo asi 30 ozbrojených lidí. Nejméně jeden člověk byl při incidentu pobodán.

Přivolaná policie musela agresivní útočníky oddělit od svých obětí. To se podařilo až posléze, kdy byly přivolány posily na zpacifikování agresorů. Svědkové také vypověděli, že z davu bylo slyšet několikrát výkřik Alláhu akbar! (Alláh je velký).

psali jsme:

Přestaňme si něco nalhávat. Islám je náboženstvím násilí a vždy byl

 

Zdroj: powderedwig.society.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace