Video: Odminovávání Palmýry

Video: Odminovávání Palmýry
Autor: YouTube|Popisek: Specialista v akci
06 / 04 / 2016, 14:15

Ruští experti začali s odminováním historického města Palmýra, které bylo nedávno osvobozeno od Islámského státu Syrskou arabskou armádou.

Specialisté během včerejška vyčistili na 4 hektary historického města a zneškodnili asi 108 výbušných zařízení. 

Rusi posielajú do Sýrie roboty URAN -6

Podle specialistů má být v ruinách Palmýry na cca 3 000 výbušných zařízení, která kdyby vybuchla, srovnají zbytek města se zemí.

Zdroj: RT

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace