Video: Opilý ruský řidič vjel do letištního terminálu

Video: Opilý ruský řidič vjel do letištního terminálu
Autor: Screenshot
23 / 12 / 2016, 12:30

Škodu za více než šest milionů rublů způsobil 40 letý řidič, když se svým autem ujížděl před policisty a nakonec vjel do letištního terminálu v ruské Kazani.

K incidentu došlo asi ve 23:00 ve středu 21. prosince, v terminálu naštěstí v tu dobu nikdo nebyl. Podařilo se mu ale způsobit škody na majetku a vodovodním potrubí za miliony rublů.  Zdroj: 360tv.ru


Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace