Video: Ozbrojený zloděj se vloupal do domu na Floridě, majitelé s dětmi klidně spali

Video: Ozbrojený zloděj se vloupal do domu na Floridě, majitelé s dětmi klidně spali
Autor fotografie: Screenshot
27 / 10 / 2016, 06:15

Nainstalované bezpečnostní kamery zachytily lupiče, který se vloupal do rodinného domu a ukradl mobilní telefon položený vedle spícího dítěte.

Šokující záběry zveřejnil server news4sanantonio.com. K vloupání došlo v sobotu kolem půl druhé ráno. Podle záběrů venkovních kamer byli lupiči nejméně tři, z toho jeden byl zřejmě ozbrojený. Majitelům odcizili kromě mobilního telefonu také kreditní karty, hotovost a revolver.

"Spadla mi čelist, když jsem viděl, jak se ten člověk dostal do domu a chodil kolem mých dětí. Žena se ještě teď třese strachy," uvedl majitel domu Al Vera. Zdroj: clickorlando.com

Naštěstí nebyl nikdo zraněn, ale úřady stále hledají pachatele, z nichž tvář jednoho z nich byla zachycena na kameře. 

Video: Žena zastřelila ozbrojeného zloděje, další dva v panice utekli

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.