Video/ Pašeráci objevili nový způsob, jak dostat uprchlíky do Anglie - v kamionu s auty

Video/ Pašeráci objevili nový způsob, jak dostat uprchlíky do Anglie - v kamionu s auty
Popisek: Nový způsob, jak se dostat ilegálně do Velké Británie
13 / 08 / 2015, 16:00

Video/ Šokující záběry pořídila obyvatelka městečka Rochestr v anglickém Kentu. Z naložených nových aut začali vylézat uprchlíci.

Když to nejde tak snadno přes tunel pod La Manche, vymysleli si pašeráci jiný způsob, jak dostat uprchlíky do vysněné Anglie. Na videu, které pořídila obyvatelka Rochestru v jihovýchodní Anglii, je vidět, jak z nových vozů vylézají čtyři muži a jedna žena, kteří se zjevně touto cestou dostali  ilegálně do Velké Británie. Policie oznámila, že věc postoupila pohraničním složkám.

Zdroj: BBC

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace