VIDEO: ,,Plníš hřbitovy našimi dětmi". Kuvajtská společnost natočila ,,působivé" antiteroristické video

VIDEO: ,,Plníš hřbitovy našimi dětmi&quote;. Kuvajtská společnost natočila ,,působivé&quote; antiteroristické video
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: terorismus
30 / 05 / 2017, 10:00

Ve světle nedávných teroristických útoků se rozhodla kuvajtská telekomunikační společnosti Zain těsně před začátkem Ramadánu natočit video, které upozorňuje na zhoubnost teroristických útoků.

Video vyzývá k vyznávání Alláha nikoliv terorem, ale láskou. Kritizuje (islámské) teroristy za to, že ,,plní hřbitovy dětmi".

Hlavní část videa tvoří sebevražedný atentátník, který nastoupí do autobusu a chce se zde odpálit. Ostatní cestující ho však nabádají, aby tak nečinil a místo toho ,,konfrontoval nepřítele láskou a ne válkou". Jeden z pasažérů sebevražednému atentátníkovi řekne, že Alláh je stvořitelem života, zaítmco teroristé rozsévají smrt.

psali jsme:

Islámští radikálové plánovali velké teroristické útoky v Německu i v Austrálii

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.