VIDEO: Podezřelý z vraždy se vymanil z pout a utekl stropem z policejní stanice

VIDEO: Podezřelý z vraždy se vymanil z pout a utekl stropem z policejní stanice
Autor: redakční databáze|Popisek: pouta
08 / 09 / 2016, 18:00

Minulý pátek se povedl podezřelému muži z vraždy z Las Vegas opravdu ,,husarský kousek". Na policejní stanici, kde právě proběhl jeho výslech, se pětadvacetiletý Alonso Perez v nestřeženém okamžiku dostal z pout a utekl stropem pryč. Následně ukradl nákladní vůz. Policistům se jej podařilo znovu dopadnout v úterý.

Lasvegaský policejní šéf Alexander Perez, který nemá rodinné vazby na podezřelého z vraždy, přiznal, že policistům trvalo asi 40 minut, než si uvědomili, že podezřelému se podařilo uprchnout. Policejní šéf také uvedl, že v momentě, kdy se Perez dostával z pout, se na na kamery nikdo z policistů nedíval.

Policejní šéf Alexander Perez řekl, že se s takovým případem, že by se někomu podařilo z policejní stanice utéct, za 25 let, co působí u policie, nesetkal.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace