VIDEO: "Podívej se na ty ženské, všechny jsou zahalené. To je naše budoucnost."

VIDEO: &quote;Podívej se na ty ženské, všechny jsou zahalené. To je naše budoucnost.&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot/Face of a dying Nation
02 / 11 / 2015, 16:15

Na YouTube bylo zveřejněno video o rasistických poznámkách údajně německých žen v Hannoveru.

Server zerohedge.com zveřejnil článek, ve kterém uvádí: "Můžeme jen doufat, že rasistický rozhovor těchto dvou německých žen neodráží rostoucí projevy xenofobie v tak otevřené a multikulturní německé společnosti."

V dalším textu zmiňuje autor rostoucí projevy xenofobie v Německu, útoky na žadatele o azyl i ubytovny. "Útok na uprchlíky s baseballovými pálkami i přepadání žen v německém Magdeburgu"

Na videu natočeném zřejmě 22. října v Hannoveru je zachycen rozhovor, ve kterém ženy reagují na pochod muslimů centrem města:

"Nikdo z nás je tu nechce, máme z nich strach. Jak to tu bude vypadat za 100 let? Jenom letos jich má přijít 1,5 milionu a další každý rok 2 až 3 miliony. To je normální infiltrace. Projdeš se po městě  a vidíš jen cizince. Z padesáti lidí, které potkáš je jen jeden s evropskou tváří. Podívej se na ty ženské, všechny jsou zahalené. To je naše budoucnost." 


Zdroj YouTube, Face of a dying Nation

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace