VIDEO: Policisté pohotově likvidují londýnské atentátníky

VIDEO: Policisté pohotově likvidují londýnské atentátníky
Popisek: střelba
08 / 06 / 2017, 16:00

Kamery v Borough Market v Londýně zachytily střelbu policie proti třem atentátníkům, kteří minulou sobotu zabili sedm lidí. Celková bilance obětí teroristických útoků činí necelý týden po londýnském atentátu již osm lidí.

Na videu je vidět, že se trojice teroristů snaží dostat do hospody, ale dveře jsou zablokované. Za chvíli přijíždí policejní vůz, z něhož pohotově ,,vyskočí" policisté. Jeden z nich se s teroristou srazí, až oba upadnou. Ihned poté, co se policista zvedne, spolu s kolegou muže zastřelí.

Stejný osud pak potká i další atentátníky, kteří jsou pohotově zlikvidováni.

psali jsme:

3 útočníci zastřeleni v Londýně, poté co zabili 7 lidí, 30 zraněných

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace