VIDEO: Nablýskané Lamborghini. Auto, v němž se prohánějí italští policisté

VIDEO: Nablýskané Lamborghini. Auto, v němž se prohánějí italští policisté
Popisek: Lamborghini Aventador
15 / 12 / 2017, 18:00

Italská policie patří mezi ,,vyvolenou" skupinu, která vlastní tato nadupaná auta.

Zatímco jinde ve světě se policisté musí spolehnout na mnohem skromnější modely aut, v Itálii jezdí po dálnicích v těch nejrychlejších a nejluxusnějších vozidlech.

V Čechách by takové služební auto asi neprošlo, ale v Itálii je to normální. Navíc jde o velmi dobrý marketing. Policie tímto žihadlem naláká více mladých kluků stát se policistou. Navíc to jsou skvělá auta na dálniční zátahy nebo pro rychlou pomoc.

A co vy? Stali byste se italským policistou, jen abyste se projeli v Lamborghini?

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace