VIDEO: Potyčka několika mužů ve vlakové stanici málem dopadla tragicky

VIDEO: Potyčka několika mužů ve vlakové stanici málem dopadla tragicky
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Rvačka na kolejích
11 / 08 / 2016, 10:30

Na jedné birminghamské vlakové stanici se strhla mela mezi několika muži. Důvod rvačky zatím není známý.

Fyzická potyčka několika mužů ve vlakové stanici málem skončila smrtí. Rvačka se odehrála v britském Birminghamu, když jeden z násilníků zaútočil na svou oběť zezadu a srazil ji pěstí, až málem spadla do kolejiště.

Poté, co muž upadl na krátký okamžik do bezvědomí, se ho snažili jeho přátelé bránit. Jeden z nich se snaží udeřit agresora v červeném tričku, ale místo toho ztratí rovnováhu a spadne do kolejiště. Velkou shodou náhod neprojížděl v kritický okamžik vlak, a tak na místě zůstali jen zranění.

Policie zatím neví, jak potyčka vznikla a po ovšech účastnících potyčky pátrá.

Zdroj: dailymail.co.uk, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.