VIDEO: Požár v pákistánském hotelu si vyžádal nejméně 11 mrtvých

VIDEO: Požár v pákistánském hotelu si vyžádal nejméně 11 mrtvých
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: oheň
06 / 12 / 2016, 06:00

V přístavu Karáčí došlo v noci z neděle na pondělí v hotelu Regent Plaza k rozsáhlému požáru, při němž zemřelo 11 lidí a 75 dalších bylo zraněno. Oznámila to agentura AFP.

Podle lékařů utrpěli popáleniny i cizinci. Požár podle agentury AP nejspíše vypukl v hotelové kuchyni, odkud se šířil dál. Z jedenácti obětí požáru byly čtyři ženy.

 

Někteří lidé šplhali dolů po prostěradlech, aby unikli plamenům. 

Přesná příčina požáru se nyní zkoumá. Většina budov v Pákistánu však nesplňuje bezpečnostní normy. Časté jsou tak v zemi požáry způsobené elektrickým zkratem.

Zdroj: abcnews.go.com, youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace