VIDEO: Právník a lobbista Lanny Davis: Rusové skutečně zasahovali do amerických voleb

VIDEO: Právník a lobbista Lanny Davis: Rusové skutečně zasahovali do amerických voleb
Autor fotografie: Screenshot YouTube|Popisek: Lanny Davis a Steve Bannon
04 / 06 / 2018, 16:30

Security magazín přináší sérii článků ze zajímavé debaty na Žofíně mezi Lannym Davisem, bývalým poradcem Bílého domu, lobbistou a právníkem, který je příznivcem Demokratů, a Stevem Bannonem, donedávna hlavním poradcem Donalda Trumpa pro strategické otázky. Krátká videa pak vystihují hlavní myšlenku buď Lannyho Davise či jeho názorového oponenta Steva Bannona.

V ,,americké" debatě na Žofíně mezi bývalým poradcem Bílého domu, lobbistou a právníkem Lannym Davisem a bývalým konzervativním hlavním poradcem Donalda Trumpa pro strategické otázky Stevem Bannonem ze strany Davise zaznělo, že není pochyby o tom, že Rusové zasahovali do amerických voleb.

 

Trump podle něho lže, když říká opak. Podle Davise o tom existují jasné důkazy, a ví to dobře jak členové amerických rozvědných služeb, tak evropští spojenci USA. Není tak sporu o tom, že Rusové skutečně do amerických prezidentských voleb zasahovali, a pokud říká Trump, že ne, tak lže. Davis navíc v debatě prohlásil, že se v tomto vměšování angažoval i ruský prezident Vladimir Putin.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Technologie - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

Tagy článku