VIDEO: Preprava vojenskej techniky USA do Gruzínska, na spoločné cvičenie Noble Partner 2016.

VIDEO: Preprava vojenskej techniky USA do Gruzínska, na spoločné cvičenie Noble Partner 2016.
Autor fotografie: US ARMY|Popisek: ilustračný obrázok
06 / 05 / 2016, 10:15

Tanky Abrams, bojové vozidla pechoty Bradley a množstvo inej vojenskej techniky USA už dorazili do Gruzínska.

Spojené štáty sa zúčastnia vojenských cvičení Noble Partner 2016. Tieto informácie prinieslo vo štvrtok gruzínske ministerstvo obrany. Gruzínsko ma záujem upevniť spoluprácu medzi gruzínskymi a americkým vojakmi.

Už minulý rok sa uskutočnilo spoločné Gruzínsko-Americké cvičenie Noble Partner 2015. Vtedy sa ho zúčastnilo približne 400 gruzínskych a cez 200 amerických vojakov.

Tento rok sa uskutoční už druhý ročník cvičenia s názvom Noble Partner. Cvičenie sa uskutoční od 11. do 26. mája 2016. V tohtoročnom cvičení bude využitá aj ťažká bojová technika. Američania dopravili do Gruzínska 14 bojových vozidiel pechoty Bradley, dokonca aj tanky Abrams.

Cvičenia Noble Partner 2016 sa zúčastní 600 vojakov USA, 500 gruzínskych vojakov a dokonca aj 150 vojakov z Veľkej Británie.

VIDEO: 

Zdroj: youtube, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace