Video: Přímý zásah teroristického protiletadlového týmu

Video: Přímý zásah teroristického protiletadlového týmu
Popisek: Copak to na nás letí...
12 / 12 / 2015, 00:00

Tihle chlapíci se asi měli ještě chvíli učit, jak se sestřeluje letadlo. Na druhou lekci se už ale nedostaví - ruské nebo alianční letadlo je vymazalo z povrchu zemského....Jenom bezmocně volají "Alláhu Akbar"

Teroristé se snažili zasáhnout letadlo, a když to nešlo tak poodstoupili a zírali na letadlo, které nebyli schopni trefit. Za moment bylo místo zničeno, a můžeme se jen domnívat, jestli jim v poslední chvíli došlo, jakou chybu udělali.

A ještě jednou z jiného úhlu....po zásahu už jenom bezmocně a zoufale volají "Alláhu Akbar!"

Zdroj: funker530,  Anon Nymous

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace