VIDEO: Přinášíme názorný popis falšování klíčového důkazu v případě Petra Kramného. Další díl seriálu Ondřeje Höppnera

VIDEO: Přinášíme názorný popis falšování klíčového důkazu v případě Petra Kramného. Další díl seriálu Ondřeje Höppnera
Popisek: Petr Kramný
16 / 05 / 2018, 12:00

Soud tvrdí: Monika a Klára zemřely po úderu elektrickým proudem. Zabil je Petr Kramný. Důkaz? Jejich srdce. Jenže: Snímky srdcí byly upraveny ve photoshopu. Že to není možné? Ale je. U nás, jak se zdá, je možné všechno.

 

Snímky vznikly po pitvě v Ostravě. Jejich autory jsou patologové Margita Smatanová a Marek Dokoupil. Na první pohled jde o dva různé exempláře, dva originální snímky řezů srdcí. Ale pozor. Nejde o dva snímky, ale jen jeden. Ten druhý je jeho upravenou kopií. Nevěříte?

Snímky

Na obrázku vlevo vidíme snímek srdce Moniky. Vezměme jeho dolní část a přesuňme ho do místa, kde by měl být snímek srdce Kláry. Zvětšíme ho na požadovanou velikost. A zrcadlově otočíme. A je to.

psali jsme: Případ Kramný: Chlapci z Blesku v pokoji smrti. Šokující video Ondřeje Höppnera o tom, že verze Blesku o vraždě elektřinou je fake

Je to šokující, neuvěřitelné, šílené. Když se patologů policie ptala, co to má znamenat, odpověděli: „To se nám se pod mikroskopem nějak posunula sklíčka.“ Nebudete tomu věřit, ale ono jim to prošlo!

Dobrá, řeknete si. Podstatné nejsou snímky, ale o originál. A přesně to si řekl soud. Jenže - Díky aktivitě spolku Šalamoun se podařilo ukázat originály řezů panu profesorovi Ivo Šteinerovi. Ten je coby patolog srdce nejvyšší autoritou v celé kauze. A co na to profesor Šteiner? „Elektřina? To snad nemyslíte vážně!“

psali jsme: VIDEO:Proč Kramný ještě sedí – vždyť už měl být dávno venku! Důvěra veřejnosti s prací soudů je na kritické úrovni

Jenže ona to zas taková sranda není. Petr Kramný, který podle egyptských vyšetřovatelů není vrah, ale oběť, sedí ve Valdicích. Byl odsouzen na 28 let na základě jediného, nepřímého a ještě takhle packaného důkazu.

Kolik takových Kramných sedí v českých věznicích? A kdo bude další? Já? Vy?

psali jsme: Exkluzivně: Petr Kramný nevraždil elektrickým proudem, všechno bylo jinak. Důkazy přináší nová kniha Ondřeje Höppnera.

Jedinou šancí Petra Kramného je obnova procesu. O tom, zda se tak stane, rozhodne soud za několik týdnů. Chci věřit, že rozhodne správně.

Kupte si mou knihu Případ Kramný: Všechno je jinak. A dozvíte se víc.

//www.daranus.cz/Ondrej-Hoppner-PRIPAD-KRAMNY-VSECHNO-JE-JINAK-d134.htm

Kramný-kniha

Autor: Ondřej Höppner

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace