VIDEO: Případ Kramný míří do finále: Egyptský patolog trvá na otravě, česká verze s elektřinou se hroutí

VIDEO: Případ Kramný míří do finále: Egyptský patolog trvá na otravě, česká verze s elektřinou se hroutí
Popisek: Petr Kramný
26 / 03 / 2018, 19:00

V případu Petra Kramného se blíží den D, kdy bude rozhodnuto o jeho novém otevření. Současně se vynořují nové a nové důkazy, že se vše zřejmě odehrálo úplně jinak a verze vraždy elektrickým proudem se hroutí jako domeček z karet.

Vyšetřování případu vykazuje obrovské nedostatky. Česká strana například nevyslechla patologa, který prováděl pitvu v Hurghadě dva dny po záhadné smrti Moniky a Kláry Kramných.

psali jsme: VIDEO: Exkluzivně: Podívejte se na video o velké chybě v rozsudku nad Petrem Kramným. Paní soudkyně Gilová – pusťe si to!

Pitvu provedl Dr. Walid Nagi a o jejím výsledku informoval ředitel nemocnice Dr. Hosám Abdo: „Došlo u nich k totální destrukci žaludku, a to z důvodu množství jedu, který se do žaludku zemřelých dostal.“

Česká strana tuto informaci vůbec nezohlednila a naopak přišla až půl roku po tragédii se svou vlastní verzí vraždy elektřinou. Ta je však již (od konce loňského roku) vyvrácena znaleckými posudky profesora Šteinera, který je největší odbornou autoritou v případu.

Spolek Šalamoun pro podporu nezávislé justice nyní vytvořil na téma „žaludky Moniky a Kláry“ video, které si můžete prohlédnout zde:

Česká verze s elektřinou má zajímavý vývoj, který připomíná kouzlo iluzionisty, který chtěl projít zdí, ale narazil. V případu se objevila v době, kdy byl Petr Kramný prohlášen egyptskými vyšetřovateli za nevinného. Česká média však neustále masírovala veřejnost ničím nepodloženou spekulací, že je Kramný vrah.

Celé to tedy může budit dojem, že si Česká policie ve spolupráci s ostravskými patology vytvořila verzi, která byla šitá na míru mediální realitě a neměla oporu v důkazech.

psali jsme: VIDEO: Případ Kramný exkluzivně: Zfalšované důkazy. Nová fakta, která posouvají egyptskou ságu. Máme video

Nejprve bylo zveřejněno, že dal Kramný Monice a Kláře do vany fén. Pak se ukázalo, že tam nebyla vana. Tak se přišlo s příběhem, že jim dal fén do sprchového kouta. Jenže se zjistilo, že měl fen krátkou šňůru. Z celé této podivné konstrukce tak zůstalo tvrzení, že to byla „určitě“ elektřina, ale nevíme jak. Těla Moniky ani Kláry neměly na těle žádné známky po vstupu elektrického proudu.

Kauze se věnuje kniha „Případ Kramný: Všechno je jinak“ od investigativního novináře Ondřeje Höppnera. Objednat si ji můžete zde: //www.daranus.cz/Ondrej-Hoppner-PRIPAD-KRAMNY-VSECHNO-JE-JINAK-d134.htm

 

Autor: hop

Petr Kramný

Tagy článku