VIDEO: Problematické předměstí Stockholmu znovu v plamenech: Policie musela zasahovat proti skupinám násilníků

VIDEO: Problematické předměstí Stockholmu znovu v plamenech: Policie musela zasahovat proti skupinám násilníků
Autor: Flickr.com|Popisek: pouliční nepokoje
21 / 02 / 2017, 16:00

Policie opět zasahovala na stockholmském předměstí Rinkeby, kde vládnou násilnické skupiny, do nichž se vmísili i migranti.

Nepokoje v problematickém předměstí Rinkeby ve Stockholmu neutichají, právě naopak. V noci na dnešek znovu vzplála auta, byly rabovány místní obchody a propukly další pouliční násilnosti.

Čtěte také: Video: Přistěhovalci ve Stockholmu napadli australský televizní štáb

Stalo se tak poté, co policie zatkla hledanou osobu ve stanici metra v Rinkeby. Nepokoje, během nichž zapálily gangy nejméně sedm automobilů, musela policie následně za použití donucovacích prostředků zpacifikovat.

Policii se podařilo dostat situaci pod kontrolu po půlnoci, uvádí server RT.com. Zatkla přitom několik desítek lidí, RT.com uvádí počet mezi 30-50.

Minulý týden byly při pouličních nepokojích zraněni v Rinkeby, jež je považováno za další no-go zónu, tři policisté. Na místě vládnou gangy, jejichž členy jsou podle policie i migranti.

 

psali jsme:

Švédská no-go krize na pokračování: Tři policisté byli zraněni skupinou třiceti násilníků

 

Zdroj: rt.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace