Videožurnál SM: Proč znovu volit, či nevolit prezidenta Zemana?

Videožurnál SM: Proč znovu volit, či nevolit prezidenta Zemana?
Autor: Screenshot YouTube|Popisek: Miloš Zeman
12 / 01 / 2018, 13:00

Vážení čtenáři, po 5 letech je to tu znovu. Česká republika si zvolí opět na 5 let nového prezidenta. Možná už se chystáte se svým volebním lístkem na základní školu nebo úřad. Security Magazín Vám chce s volbou pomoct, a proto jsme Vám tento týden představili ty kandidáty, kterým věříme, že budou oživením volby prezidenta.

Nemůžeme naší nabídku ukončit jinak než představením kandidáta podle dosavadních průzkumů nejsilnějšího, a tím je právě stávající hlava státu. Dostat pana prezidenta naživo k mikrofonu se nedaří mnoha médiím, a tak se Vám pokusíme Miloše Zemana jako jednoho z dalších kandidátů na hlavu státu představit podle toho, co si o něm vy, čtenáři Security magazínu myslíte.

Na videu uvidíte, co pozitivního i negativního podle Vás, čtenářů Security magazínu, za pět let ve své funkci Zeman udělal.  Možná Vám následující video bude dalším vodítkem  pro to, jestli jej znovu volit či nikoliv.

V rámci našeho ,,prezidentského" cyklu jsme Vám představili tyto kanditáty: 

 Video: Petr Hannig věří českým občanům

 Video: Jiří Hynek by se zachoval jako chlap

 Video: Mirek Topolánek se rozpovídal na téma bezpečnost

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace