VIDEO: Provokoval, nadával, chtěl do bitky. Hlídka SBS ale předvedla na Hlaváku profesionální zásah

VIDEO: Provokoval, nadával, chtěl do bitky. Hlídka SBS ale předvedla na Hlaváku profesionální zásah
10 / 08 / 2018, 10:30

Nadávky, strkanice, výhrůžky. To vše musela strpět hlídka bezpečnostní agentury M2C při incidentu, který se odehrál ve čtvrtek okolo osmé hodiny večerní na pražském Hlavním nádraží.

 „Ten mladík byl evidentně buď zfetovaný, nebo opilý. Hrubě členy ostrahy urážel a vypadalo to, že se dokonce snaží vyvolat bitku, což by při vší úctě k jeho postavě, početí převaze hlídky a muskulatuře členů ostrahy byla pravděpodobně sebevražda,“ uvedl divák Jan, který zaslal redakci video.

doporučujeme: EXKLUZIVNĚ: Zkrat ostrahy Masarykova nádraží? Ozdobil uniformu přeškrtnutou mešitou a šel do služby. Naposled

Z videa, které bylo podle záběrů hojně dokumentováno všudypřítomnými turisty a zvědavci, nicméně vyplývá, že se hlídka zachovala maximálně profesionálně a „klidnou silou“ vytlačila muže z prostor Hlavního nádraží do metra.

 

 

Autor: Jan Blažek

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace