Video: Průlet dronu okolo majáku Doringbaii

Video: Průlet dronu okolo majáku Doringbaii
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Maják Doringbaii
27 / 03 / 2016, 08:00

Na trhu je už nový DJI Phantom 4, ale i se "starou" trojkou se dají natočit úžasné věci. Záběry přinášejí pohled na jihoafrický maják Doringbaii.

Doringbaai je malá rybářská vesnice, dříve známá jako Thornbay. Do jeho zátok připlouvají každý rok od května do listopadu rodit velryby jižní. Maják z videa byl postaven v roce 1963.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace