Video: První izraelský F-35A ve vzduchu

Video: První izraelský F-35A ve vzduchu
Autor: Lockheed Martin|Popisek: Adir
01 / 08 / 2016, 08:30

První izraelský F-35A, známý jako AS-1 nebo "Adir", se vydal na svůj první let z továrny Lockheed Martin 25. července 2016.

Adir znamená v hebrejštině "Mocný". F-35 AS-1 debutoval 22. června za účasti ministra obrany Izraele Avigdora Liebermana, náčelníka štábu IAF Brig. Gen. Tala Kelmana, a amerického velvyslance v Izraeli Daniela Shapira a dalších významných hostů.

AS-1 First Flight

První F-35 Adir a druhý stroj AS-2, budou IAF dodány v polovině prosince na základnu Nevatim, kde bude zahájen pilotní výcvik.

AS-1 First Flight

Zdroj: Lockheed Martin

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace